Управління ризиками

Оцінка цільності

Дью ділідженс

Поліграф ("детектор брехні")

Ми надаємо корпоративним клієнтам послугу випробування на поліграфі. Випробування проводиться в складі комплексної перевірки персоналу, або як дискретна процедура - разова чи періодична. Поліграф дозволяє виявити приховування інформації, оцінити свідчення з точки зору вірогідності та достатності.

Види перевірок:

Вхідні

Проводяться для встановлення відповідність кандидата вимогам компанії. Перевіряються причини звільнення з попередніх місць роботи, наявність шкідливих залежностей, конфлікту інтересів, важких боргів, кримінального минулого та ін.

Планові

Проводяться із заздалегідь встановленою частотою. Персонал з високим ступенем ризику - щорічно; із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу у 2 роки; з незначним ступенем ризику - не частіше одного разу на 5 років.

Ситуативні

Проводяться у випадках, коли суттєво змінюються обов'язки чи відповідальність працівника (наприклад, перед наданням доступу до конфіденційної інформації, наданням права розпорядження фінансовими ресурсами, тощо.)

Спеціальні

Проводяться в ході внутрішніх службових розслідувань, в тому числі - розслідування витоків інформації, компрометацій та інших кіберзлочинів. Сприяють встановленню причетних та відновленню довіри до несправедливо обвинувачених.

Наші переваги

Знання
Досвід
Кваліфікація

Професійний інструмент

Алгоритми Юти

Навчання поліграфологів

Консультації

Переклад

Biblioteca Tematica