Медіація

Усі організації стикаються з конфліктами на робочому місці. Послуга медіації пропонує ефективний шлях вирішення деструктивних суперечок на робочому місці.

Для кого ця послуга?

Робочі конфлікти часто переростають у судові справи. Люди не хочуть вирішувати проблему шляхом переговорів, адже кожен вважає, що саме він має рацію. Мирно "розв’язати" конфлікт допоможе медіація. Послуга буде корисною:

Меншим організаціям

Для малого та середнього бізнесу укладення договору з нами є економічно ефективним, ситуативним рішенням.

Більшим організаціям

Великі компанії також можуть скористатися нашими послугами в деяких ситуаціях. Наприклад, коли штатний медіатор має конфлікт інтересів.

Що пропонується?

Ми надаємо послугу медіації, альтернативного вирішення суперечок за участю посередника-медіатора. "Наводячи мости", ми зводимо до мінімуму необхідність вирішення конфлікту за допомогою більш офіційних шляхів.

Послугою можна скористатися на будь-якій стадії конфлікту. Однак, якщо медіація використовується на ранніх стадіях, вона запобігає загостренню конфлікту.

Основні теми

 • Проблеми в комунікації
 • Особистісний конфлікт
 • Проблеми, пов’язані з продуктивністю
 • Заяви про залякування або переслідування
 • Спори про повернення на роботу
 • Пропуск роботи через ментальні проблеми

Коли доречна медіація?

Медіація може використовуватися коли менеджери не мають належних можливостей для вирішення спору - наприклад, тому що самі замішані в ньому. Ми допоможемо розв'язати суперечки між співробітниками одного рівня або тими, хто має різний ієрархічний рівень.

Як це працює?

 • Медіатор проводить першу зустріч з кожним учасником конфлікту окремо. Це дозволяє кожному учаснику описати проблему так, як він її бачить. Хоча медіатор не буде розголошувати те, що сказала інша особа, він чітко визначить спільні та перспективні для погодження сфери.

 • Медіатор знову зустрінеться з кожним учасником наодинці, щоб допомогти сформулювати те, що вони хочуть сказати один одному. Друга зустріч буде використана для переосмислення та переформулювання претензій. Речі, важливі для кожного учасника, будуть сформульовані об’єктивно та без звинувачень.

 • Метою цієї зустрічі є створення структурованого середовища, де сторони конфлікту можуть обговорити свої проблеми та знайти прийнятне рішення. Після досягнення домовленості медіатор викладає її в письмовій формі для подальшого використання сторонами.

 • Після завершення медіаційних зустрічей медіатор протягом короткого часу буде доступний сторонам дистанційно, щоб забезпечити підтримку укладеної угоди.

Коли ця послуга недоречна?

Коли медіація працює, вона є неоціненною. Але іноді вона є неприйнятною. Наприклад, якщо сторони конфлікту не мають контролю над спірним питанням або не бажають, щоб процес залишався конфіденційним.

Медіацію також не варто застосовувати у випадках, коли працівник висуває звинувачення у серйозному знущанні або домаганні. Такі ситуації потребують розслідування.

Варіанти сервісу

 • Ментальне здоров’я працівників викликає дедалі більше занепокоєння. Стрес, тривога та депресія часто призводять до відсутності працівника на роботі. В таких випадках працівника частіше за все звільняють, а роботодавець платить високу ціну за пошук адекватної заміни. Наше посередництво у справі може допомогти роботодавцю більш продуктивно розв'язати цю проблему.

 • Коли виникає конфлікт між командами, рівень напруги значно збільшується. Ціна конфлікту також зростає. Ми можемо проаналізувати групову динаміку, зрозуміти суть проблеми та підказати шлях її вирішення.

 • Іноді ми можемо бути посередниками в питаннях припинення робочих відносин (хоча цим переважно займаються юристи).

Конфіденційність

Конфіденційність є основою успіху медіації. Будь-яка інформація, отримана під час процесу посередництва, не буде використана для будь-яких інших цілей, крім тих, для яких вона була призначена, тобто для вирішення конкретного конфлікту.

Віддалена медіація

Якщо особиста зустріч неможлива або небажана, ми раді запропонувати дистанційну медіацію. З нашого досвіду, дистанційна медіація є повноцінною альтернативою зустрічі віч-на-віч.

Контакт

Пошта
Telegramt.me/psiwell
WhatsApphttps://wa.me
Телефон38 0674805711