Оцінка цільності

Оцінка цільності дозволяє вибрати кандидатів, мотивація яких точно відповідає очікуванням роботодавця. Оцінка проводиться як віч-на-віч, так і дистанційно.

Для кого ця послуга?

Для роботодавців, які хочуть переконатися, що кандидат на роботу підходить організації. Оцінка використовується під час найму на різні посади, але є особливо корисною коли робота пов’язана з грошима, безпекою або конфіденційними даними.

Що пропонується?

Ми пропонуємо оцінку рівня цільності кандидата \ співробітника. Низький рівень цільністі свідчить про схильність до контрпродуктивної робочої поведінки та здатність діяти всупереч інтересам роботодавця.

Як це працює?

  • Ми проведемо телефонне інтерв’ю, яке триватиме до 30 хвилин. Метою початкового інтерв’ю є визначення, чи може бути застосована методика оцінки цільності. Наприкінці розмови кандидат отримає детальну інформацію щодо основної співбесіди.

  • Ми оцінюємо рівень чесності за допомогою структурованого поведінкового інтерв’ю, яке проводить кваліфікований психолог. Інтерв’ю проводиться під час особистої зустрічі або в режимі відеоконференції та триває від 45 до 60 хвилин. Відповіді кандидата фіксуються та оцінюються. Рішення приймаються неупереджено, на основі матриці ризиків.

  • Наша методика оцінки створена на основі класичного судово-психологічного інтерв’ю. Вона вдосконалювалась і перевірялась протягом останніх 20 років. За результатами оцінки вам буде надано чіткий і стислий підсумковий звіт, зазвичай - не пізніше 3 днів після основного інтерв’ю.

Що оцінюється?

  • Такі якості як відповідальність, щирість, послідовність, відповідність, гордість та усвідомленість є важливими складовими цільності. На людей із високим рівнем цільності можна покластися, оскільки вони здатні чинили правильно коли їх ніхто не контролює.

  • Чесність – це здатність бути правдивим і щирим незважаючи ні на що. Чесна людина говорить правду, не вводить в оману, не поводиться підступно, не зраджує довіри, поважає домовленності.

  • Справедливість — це схильність розглядати інших людей як цілі, а не як засоби. Здатність приймаючи “правильні” рішення належним чином на основі відповідних критеріїв.

Варіанти

  • З працівників, яких звільняють з роботи, 80% звільнено через їх поведінку, і лише 20% через некомпетентність та інші причини. Оцінка цільності кандидата перед працевлаштуванням є значною перевагою для роботодавця, оскільки дозволяє приймати кращі кадрові рішення.

  • У деяких професіях періодична оцінка має бути обов’язковою, бо люди змінюються з часом. Періодичне оцінювання допомагає вчасно виявити ознаки проблем, які можуть вплинути на роботу.

Контакт

Пошта
Telegramt.me/psiwell
WhatsApphttps://wa.me
Телефон38 0674805711